Service Hotline
+86-755-86524100
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

ال جی سامسونگ با الجی کم هزینه ای مسدود شده است

کسب و کار OLED دشوار نمایش سامسونگ کمتر فعال است. واضح است که کسب و کار سخت OLED به دلیل LTPS LCD ها با بازار تلفن های هوشمند مبارزه می کند؛ چرا که اکثر سازندگان گوشی های هوشمند چینی، LTPS LCD ها را با کمترین هزینه از OLED های سخت را انتخاب می کنند.

کسب و کار OLED دشوار نمایش سامسونگ کمتر فعال است. واضح است که کسب و کار سخت OLED به دلیل LTPS LCD ها با بازار تلفن های هوشمند مبارزه می کند؛ چرا که اکثر سازندگان گوشی های هوشمند چینی، LTPS LCD ها را با کمترین هزینه از OLED های سخت را انتخاب می کنند.

سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد سامسونگ اخیرا میزان کارایی خطوط تولید OLED A1 و A2 خود را 50٪ کاهش داده است.

سامسونگ تولید نسل چهارم OLED بخش سخت افزاری A1 را متوقف کرد. میزان عملکرد خط A2 که عمدتا نسل 5.5 نسل OLED های سخت و بخش OLED انعطاف پذیر را تولید می کند نیز به دلیل تولید برخی خطوط متوقف شده است. من شنیدم سامسونگ نمایش تصمیم گرفت تا عملیات این خطوط را تا تعطیلات سال نو در کره جنوبی متوقف کند، در حال حاضر آماده راه اندازی است.

با توجه به رقابت شدید با LCD LTPS، قیمت OLED سخت افزاری از سال گذشته کاهش یافته است. به عنوان تولید کنندگان ژاپنی و چینی برای افزایش ظرفیت تولید LTPS LCD، قیمت LCD LTPS کاهش می یابد، OLED سفت شروع به تدریج رقابت خود را از دست داد. اگر چه هزینه تولید OLED های سخت افزاری به مشخصات مشابه با LCD های LTPS کاهش یافته است، زیرا قیمت LCD های LTPS همچنان کاهش می یابد، رقابت بین این دو بازار، شدیدتر خواهد شد.

به عنوان سازندگان گوشی های هوشمند چینی، اکثر LCD های LTPS را به جای OLED های سفت و سخت انتخاب می کنند، فروش OLED های سخت افزاری کاهش یافته است. خودی های صنعت معتقدند که سازندگان گوشی های هوشمند چینی، LTPS LCD ها را انتخاب می کنند، زیرا به آنها کمک می کند که هزینه های تولید را کاهش دهند، در حالی که در زمان طراحی تفاوت زیادی با OLED های سخت نداشته اند.

اگر چه تولید کنندگان تلفن هوشمند چینی تقاضا برای انعطاف پذیر OLED را افزایش داده اند، سامسون Display نمی تواند این تقاضا را برآورده کند، زیرا عمدتا محصولات سامسونگ الکترونیک و اپل را فراهم می کند. " یک منبع صنعتی گفت که "به نظر می رسد که تلفن های هوشمند چین تولید کنندگان LTPS LCD را ترجیح می دهند، زیرا طراحی شده اند که شبیه به OLED های سخت و ارزان تر از OLED های سفت و سخت هستند، که باعث می شود صفحه نمایش کامل و با وضوح بالا".

از نیمه دوم سال 2016، سودآوری LCD LTPS با افزایش ال.دی.های سخت افزاری تغییر خواهد کرد؛ به عنوان AUO، BOE، Foxconn و Pegasus، کارخانه LCD خود را با نسل ششم نسل LTPS گسترش می دهند و عملیات را آغاز می کنند. خروجی ادامه خواهد یافت و قیمت به طور طبیعی سقوط خواهد کرد. تفاوت. در حال حاضر، LTPS LCD در زیر هزینه های تولید موجود است.

اگر چه سامسونگ الکترونیک در نظر دارد خط A2 را به تولید کامل OLED های انعطاف پذیر تبدیل کند، سامسونگ الکترونیک، آموزشی ویبولیتین به نظر نمی رسد برنامه ای روشن داشته باشد؛ زیرا ظرفیت انعطاف پذیر AMOLED در صورتی که سامسونگ با خط L7-1 کار می کند، افزایش یابد آخرین نرخ عملکرد خط A3 کاهش یافته است. نمایشگر سامسونگ در معرض مشکل دوگانه است زیرا نیاز به هر دو مشتری OLED انعطاف پذیر و مشتریان OLED سفت و سخت دارد.

"به نظر می رسد که کارخانه A1 به یک خط تولید OLED برای خودرو تبدیل خواهد شد و نمایشگر سامسونگ با توجه به کارخانه A1 به عنوان یک خط تحقیق و توسعه OLED های انعطاف پذیر است." یکی از منابع صنعت گفت: "نمایش سامسونگ در حال توسعه استراتژی هایی مانند استفاده از شیار در OLED سفت و محکم طرح های برش و طرح های دیگر است که ارزش."


lcdtv-250x250.png

پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: طبقه پنجم ساختمان فناوری HSAE پارک فناوری اتباع، شنژن، 518057، چین
تلفن: +86-755-86524100
فکس: +86-755-86524101
ایمیل: info@blazedisplay.com
فروغ نمایش فناوری شرکت گیم